On-line objednávka přepravy

Objednávka přepravy vozidel z aukcí, logistických center, od soukromých prodejců, autobazarů a prodejců nových i ojetých vozidel z celé Francie.

Zasilatelský příkaz

Online zasilatelský příkaz umožňuje objednat přepravu vozidel z pohodlí domova nebo kanceláře. Objednávku / zasílatelský příkaz Vám také vyplníme telefonicky na našem ZÁKAZNICKÉM CENTRU – tel.: +420 603 737 626

Zasílatel:Jakub Holub
Sídlo:Barvířka 529, 756 63 Krhová
IČ:741 15 120
Kontakt:M: +420 603 737 626e-mail: info@prepravaautomobilu.cz
U dodávek, obytných vozů a karavanů je nutné uvézt také rozměry / ​​hmotnost
Prosím uveďte datum od kterého je možno automobil vyzvednout
Pokud si vozidlo nevyzvednete v některém z našich logistických areálů uveďte prosím Vámi požadovanou adresu vykládky vozidla.

Abychom mohli připravit nabídku přepravy, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu a cenu přepravovaného nákladu.

Reakci na Vaši poptávku prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.

Ozveme se Vám co nejdříve. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná. Po úspěšném vyplnění všech údajů odešlete objednávku tlačítkem „Odeslat zasilatelský příkaz“. Po obdržení Vaši objednávky budete kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi probereme možné varianty přepravy. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů. Na Váš e-mail bude následně odeslána přepravní smlouva a plná moc k vyzvednutí vozidla. BEZ ZPĚTNÉHO POTVRZENÍ ZASÍLATELEM JE TATO OBJEDNÁVKA NEPLATNÁ !